• WEB SİTEMİZ YENİ ARAYÜZÜ İLE YAYINDA

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

1985 yılında boya ve yapı malzemeleri perakende satışı yapmak üzere kurulan YÜZBAŞIOĞLU, sağlam iş ahlakını ilke edinerek başlattığı serüvenini doğru, güvenilir satış ve pazarlama stratejileri sayesinde başarmış olup bu alanda kısa sürede şirketin büyümesini sağlayarak bugünkü çalışma alanını 6000 m2 kapalı ve 3000 m2 açık alana ulaştırmayı başarmıştır.

YÜZBAŞIOĞLU, inşaat boyaları ve yapı malzemeleri konusunda edindiği engin tecrübe sayesinde ısı yalıtım pazarındaki yerini almıştır. Bir yandan satış sektöründeki çalışmaları ile büyürken diğer yandan 2004 yılında projeli taahhüt işlerine başlamış olup bu sektörde de kaliteli projelere imzasını atmıştır.

YÜZBAŞIOĞLU, bugüne kadar sahip olduğu başarısını, verdiği tüm sözleri eksiksiz yerine getirmesine ve müşterilerinin koşulsuz mutluluğunu esas almasına borçludur.

YÜZBAŞIOĞLU, güvenilirliği, hizmet kalitesi ve tecrübeli personelleriyle sektöründe sürekli lider firma konumunda ilerlemeyi kendine ilke edinmiştir.

yuzbasiogluboya-hakkimizda

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kurulduğu günden bugüne profesyonel, samimi ve saygın ekibi ile müşterilerine özel ve kaliteli hizmet üretimini kendine ilke edinmiş Yüzbaşıoğlu ailesi için ”kalite” varoluşun temelini oluşturmaktadır.

Kaliteli hizmet üretimin ancak kaliteli bir yaşam şekli ve düzeyli iş ilişkileri ile oluşturulabileceğini öngören, toplumsal sorumluluklarının bilincinde ve çevreye duyarlı bir şirket olarak;

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için
müşterilerin ihtiyaç ve beklentisini dikkate alıyoruz

ZAMANLAMA

Ürün tedarikini söz verilen sürede yapıyoruz ve
ürünleri tam zamanında müşteriye ulaştırıyoruz

EĞİTİMLİ KADRO

Firmamızda hizmet veren personellerimiz özel
eğitimlerle alanında uzman hale getiriyoruz

TECRÜBE

35 yılı aşkın süredir Ankara’da hizmet veren firmamız birçok işe başarılı bir şekilde imza atmış,atmaya da devam etmektedir

ÇEVRE DOSTU

Çevre önemine dikkat ediyoruz, faaliyetlerimizde
tamamen çevre dostu malzemeler kullanıyoruz

YASA UYUMU

Faaliyetlerimizde yasal yükümlülüklerimizi daima
yerine getirmeyi ilkemiz olarak benimsedik