• WEB SİTEMİZ YENİ ARAYÜZÜ İLE YAYINDA

İç cephede bir çok markanın renk kartelası ile sizlere rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bu kapıları gelin Yüzbaşıoğlu’nun hizmet,kalite ve güveni ile birlikte açalım. Evlerinizin yansıması bizler olalım.

İç cephede, ilk günkü güzelliğini yıllarca koruyan, kolay silinen farklı özelliklere sahip siz de bayiliklerimizin ürün kalitesini seçin, hem cepiniz hem içiniz ferah olsun. Yüzbaşıoğlu boya yapılarının yansıması. Sizlerin tebessüm yanı.

Yüzbaşıoğlu boya olarak iç cephe boyaları ve dekoratif boyalar konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Gerek Ankara’da iç cephe boyaları ve dekoratif boyalar alanında gerekse Türkiye genelinde iç cephe boyaları ve dekoratif boyalar alanında uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

ic_cephe_dekor

SONSUZ RENK SONSUZ SEÇENEK

filliboya_2

Bakın etrafınıza…
Gözünüzün görebildiği her renk, istisnasız her renk şimdi duvarlarınızı süslemek için Filli Boya bayilerinde sizi bekliyor. Türkiye’de ‘Renxmatik’ devrini başlatan Filli Boya, sonsuz renk seçeniğiyle size rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. ‘Renxmatik’, bugün her alanda ‘daha çok imkan, daha çok seçme hakkı, daha çok yaratma özgürlüğü ve daha çok kişiselleştirme’ isteyen günümüz insanına, boyada da istediğinin %100 verilmesini sağlıyor.

İÇ CEPHE'DE ALPİNASİLAN

İç cephede, ilk günkü güzelliğini yıllarca koruyan renkleriyle kolay silinen AlpinaSilan; dış cephede, kalıcı renkleri ve yıllara meydan okuyan kalitesiyle AmphilaSilan. Siz de Filli Boya kalitesini seçin, hem iç cepheniz, hem de dış cepheniz Filli boya teknolojisiyle güzelleşsin…

filliboya_3

RENKTEN ÇOK DAHA FAZLASI

filliboya_4

Duvarlarınızı boyatırken sadece rengini değil dokusunu da siz seçin. Filli Boya, özel efektli ürünleriyle duvarlarınızda farklı dokular yaratacak AlpinaStyle serisini sunuyor. AlpinaStyle, iç cephede inci doku, kumlu metalik doku, dalgalı doku, dış cephede varak doku seçenekleriyle duvarlarınıza alışıldık boyaların çok ötesinde bambaşka bir görünüm kazandırıyor. Siz de evinizi AlpinaStyle ile boyayın, renkten çok daha fazlası ile tanışın.

EVİNİZİN RENGİ HAYATINIZIN RENGİ

Hayatınıza yeni renkler katmak, yaşadığınız mekanı kendi zevkinizle baştan yaratmak ister misiniz?

O halde işe duvarlarınızdan başlayın. Filli Boya Renxmatik ile sınırsız renk seçeneği sunan AlpinaSilan, evinize ferahlık veren ipeksi mat dokusuyla ilk günkü rengini ve güzelliğini yıllarca korur.

filliboya_5

EVİNİZİN RENGİ HAYATINIZIN RENGİ